Krmivo pre dospelých psov

Eshop www.dogDOG.sk ponúka kvalitné krmivo pre psov, granule vybraná TOP DRY FOODS, veterinárno kontrolovaná krmivá!
Ultrapremiove granule FirstMate Holistické granule Fromm Family Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové granule Regal Holistické krmivo Dog Lovers Holistické krmivo Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Prírodné doplnky AniVital Prírodné doplnky pre psov StazMedical Vysoko kvalitné konzervy pre psov

Krmivo pre dospelých psov 27 produkty

Vďaka relatívne krátkemu zažívaciemu traktu prechádza ním potrava u psa relatívne rýchlo. Ak má počas tejto krátkej doby dôjsť k natráveniu a vstrebaniu krmiva pre dospelých psov, musí sa podľa jednotlivých zložiek potravy vytvárať určitá skladba a množstvo tráviacich štiav a bakteriálnej mikroflóry. Toto prispôsobovanie trvá pri príjme rovnakej potravy 7 - 14 dní. Po tejto dobe je potrava optimálne využívaná a rezorbovaná. To platí ale len za predpokladu, že psa kŕmime rovnakým krmivom pre dospelých psov v rovnakých pomeroch, teda že celé kŕmenie počas dňa obsahuje rovnaké zloženie. Starostlivo vyberajte krmivo pre dospelých psov s ohľadom na ich veľkosť, hmotnosť a momentálny stav - záťaž, kotnosť, ap.

Pozor na pamlsky, měly by tvořit nanejvýše 5% denního příjmu energie. Nepodávejte pochoutky určené lidem - obsahují příliš mnoho tuku, soli a koření. Doporučujeme 100% přírodní a hypoalergenní pamlsky Jerky ZiwiPeak, Feelwell's a Crunchy Bites, které najdete v sekci "pamlsky"
Nie ste si istí s výberom? Využite ZADARMO našej služby "Krmivo na mieru"
  Filtrovat podle výrobce
 

  Třídit podle:
ceny za kilo: od nejnižší       ceny za balení: od nejnižší       názvu: od A po Z


Psycholog psu

Odber noviniek