granule pro psy Arden Grange Performance Rich in Chicken and Rice

Eshop www.dogDOG.sk ponúka kvalitné krmivo pre psov, granule vybraná TOP DRY FOODS, veterinárno kontrolovaná krmivá!
Ultrapremiove granule FirstMate Holistické granule Fromm Family Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové granule Regal Holistické krmivo Dog Lovers Holistické krmivo Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Prírodné doplnky AniVital Prírodné doplnky pre psov StazMedical Vysoko kvalitné konzervy pre psov
<< Návrat na předchozí stránku

Arden Grange Performance Rich in Chicken and Rice


• krmivo pre psov v záťaži • anglická receptúra • kurča a ryža • vysoký podiel bielkovín • vitamíny a antioxidanty • väčšia vytrvalosť a odolnosť ...

Viac detailov

Znížená cena!
13,00 €

14,00 €

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 5 prémiových bodov ako kupón pre 0,20 €. Vaše prémiové body.
Potrebujete poradiť? Nie ste si istí s výberom? Využite našej služby "Krmivo na mieru"

Pri nákupe nad 59€ je u nás doprava ZADARMO
Krmivo pre psov v záťaži s príchuťou kurča a ryže
ODPORÚČAME pre udržanie výstavnej kondície

Výhody krmiva Arden Grange Performance Rich in Chicken and Rice

hypoalergénne - vyrobené z produktov, ktoré nespôsobujú alergické reakcie
vysoká stráviteľnosť - nízke krmnej dávky - nezaťaží zažívací trakt
vysoký podiel bielkovín + vyššia hladina tuku
podpora kĺbov vystavených záťaži - zvýšená hladina glukosamínu, chondroitínu a MSM
taurín pre zvýšenie efektivity práce srdcovej svaloviny

Zloženie krmiva 

Kuracia múčka (min. 26%), celozrnná biela ryža (min. 26%), celozrnná kukurica, kurací tuk konzervovaný zmesou tokoferolov a rozmarínu, repná dužina, sušené pivovarské kvasnice, sušené vajcia, ľanové semienko, rybia múčka, rybí tuk, minerály vrátane chelátov Zn, Fe a Cu, vitamíny, nukleotidy, FOS, MOS, extrakt z brusníc, chondroitín sulfát, glukosamín sulfát, MSM, extrakt z juky, L-karnitín, taurín, extrakt zo zeleného čaju, quercitín, extrakt z jadierok hroznového vína .

Analýza krmiva Arden Grange Performance Rich in Chicken and Rice

Metabolizovateľná energia: 4140 kcal / kg Bielkoviny 25% (82% živočíšnych, 18% rastlinných) Tuk 18% Vláknina 2,4% popoloviny 6,5% Vlhkosť 8% Omega-6 3,67% Omega-3 0,55% Vitamín A 20000 mj / kg Vitamín D3 1400 mj / kg Vitamín E 750 IU / kg Vápnik 1,4% Fosfor 1% Meď 25 mg / kg

Odporúčanie

Neprekrmujte, pes musí mať k dispozícii čerstvú vodu, nezaťažujte psa fyzicky dve hodiny po krmení. Pri prechode na krmivo dávkujte tri dni polovičnú dávku krmiva nového doplnenú krmivom pôvodnym alebo prechádzajte počas niekoľkých dní postupne. Skladovať na nepriepustné podložke v suchu a pri izbovej teplote. Dátum odporúčanej spotreby je na obale.

POZOR na maškrty! Nie je nič horšie, ako krmiť hypoalergénnymi "čistými" granulami o vysokej nutričnej hodnote a odmeňovať maškrty, kde k tomu, aby vyzerali ako kuracie, treba 7 farbív, k tomu, aby vydržali po dobu trvanlivosti sú potrebné najmenej 3 konzervanty ak tomu, aby pes vnímal ako chuťovo atraktívnu hmotu pozostávajúce sa z krmnej múky zmiešané so štyrmi druhmi mäsa, je potrebné výdatné chemické ochutenie a navoňanie, poprípadne vysoký obsah soli.

Dávajte si pozor na pôvod a zloženie maškrt na trhu. Je zaplavený sušeným mäsom z Ázie a iste viete, o čo môže ísť. Na obale takýchto výrobkov zvyčajne nenájdete výrobcu, len dodávateľa. Akonáhle má maškrtu alebo krmivo viac než 10% vlhkosti, vyžaduje chemickú konzerváciu. Pred prítomnosťou chémie Vás teda môže varovať už tento údaj. Druhým varovaním potom je výraz „Doplnkové látky povolené v EU“ (takáto deklarácia je v rozpore so Zákonom o krmivách, pretože konzervanty musia byť taxatívne uvedené). Tento výraz skrýva konzervanty a prakticky iste sa jedná o tie, ktoré sú potenciálnymi kancerogén.

Odporúčame 100% prírodné a hypoalergénne maškrty Jerky ZiwiPeak, Feelwell's a Crunch Bites, ktoré nájdete v sekcii "maškrty".

Dávkovanie krmiva

Psycholog psu

Odber noviniek